Biomeditsiin

Bioelektrilise takistuse spektroskoopia on laialdaselt kasutusel olev meetod biomeditsiinis. See sobib näiteks erinevate bioloogiliste struktuuride omaduste uurimiseks, olgu nendeks siis üksikud rakud, koed või terved organismid. Kõigil bioloogilistel rakkudel on elektrilised omadused, mistõttu saab mõõta nende takistust, et kirjeldada muutusi nende koostises ja talitluses.

Bioelektriline takistus on standardne tehnoloogia, mida kasutatakse erinevates meditsiiniseadmetes nagu hemodünaamilised monitorid ja hingamistalitluse analüüsijad. Biotakistust kasutatakse aina enam nii in vitro kui in vivo kudede iseloomustamiseks ja ka rakkude loendamiseks, nt hematoloogilistes või mikroringluse analüüsijates.

Advantages

  • Unikaalne 15 sagedusega mõõtmine üheaegselt väikeste muutuste tuvastamiseks.
  • Reaalajas mõõtmised 1000 korda sekundis, et jälgida kiireid muutusi.
  • Kompaktne suurus, mis sobib ka lõppkasutajate seadmetesse.
  • Patenteeritud tehnoloogia, mis põhineb 40-aastasel takistuse mõõtmise kogemusel.
  • Tarkvara võimaldab seda lihtsalt kohandada mis tahes rakenduse jaoks.

Kuidas meie tehnoloogia töötab?

Takistuse spektroskoopia patenteeritud tehnoloogia võimaldab mõõta korraga 15 sagedust ja seda 1 ms jooksul. See on uudne, kulusäästlik ja samas mitmekülgne mõõtmisplatvorm, mis sobib laia valiku meditsiinivaldkonna rakenduste jaoks. Quadra kompaktset takistuse kaardistamise tehnoloogiat saab kasutada nii kaasaskantavate ühendatud seadmete kui suuremastaabiliste mõõtesüsteemide loomiseks.

Read more

Mis on teie suurim väljakutse?

Alan Kalda