Indrek Ruiso

Tegevjuht, juhatuse liige

indrek.ruiso@eliko.ee | about

x
Indrek on Eliko tegevjuht ja üks ettevõtte asutajatest aastal 2004. Indrekul on pikaajaline kogemus elektroonikatööstuses, kus ta on töötanud erinevatel juhtivatel ametikohtadel alates 1990-ndate keskpaigast. Ta oli ka elektroonikatootmisettevõtte Microlink Electronicsi tegevjuht ja asutaja. Indrekul on unikaalne oskus leida ühine keel nii teadlaste kui ka ettevõtete juhtidega.

Liisa Parv

Juhatuse liige

liisa.parv@eliko.ee | about

x
Liisa on keskendunud ettevõtte strateegilisele juhtimisele. Liisa on varasemalt juhtinud ka tervisetehnoloogia organisatsiooni ning see teema on talle südamelähedane siiani.

Karin Aksalu

Büroojuht

karin.aksalu@eliko.ee | about

x
Karinil on büroojuhina laialdaselt vastutusvaldkondi. Ta vastutab kompetentsikeskuse programmi raporteerimise eest, haldab personaliga seotud küsimusi ning tagab ettevõtte igapäevase sujuva toimimise. Karinil on ka lai teadmistepagas Euroopa Komisjoni toetuste ja raporteerimise alal.

Kaspar Kasak

KIO RTLS müügiinsener

kaspar.kasak@eliko.ee | about

x
Kaspar aitab klientidel arendada lahendusi KIO RTLS-iga. Tal on kogemusi tarkvaraarenduses ning ta suudab lihtsasti selgeks teha iga KIO RTLS toote ja süsteemiga seotud tehnilise küsimuse nii äri- kui ka IT taustaga inimestele.

Alan Kalda

Quadra müügiinsener

alan.kalda@eliko.ee | about

x
Alanil on füüsikainseneri taust ning Elikos on ta põhiliselt keskendunud Quadra impedantstehnoloogiale. Alan suudab kiirelt kohanduda iga uue valdkonnaga. Tal on unikaalne oskus selgitada erinevaid tehnoloogia põhimõtteid lihtsalt ja maalähedalt. Alan on oma oma töös põhjalik ja metoodiline ning ta on sellega ära teeninud klientide usalduse.

Saskia Undusk

Turundusjuht

saskia.undusk@eliko.ee | about

x

Jaanus Sepp

Tehniline projektijuht

jaanus.sepp@eliko.ee | about

x
Jaanus tagab, et Eliko tooted oleksid tulevikukindlad ning et uued arendused jõuaksid klientideni kokkulepitud ajal. Ta koordineerib arendusprojekte esmasest ideest lõpliku toote valmimiseni. Jaanusel on pikaajaline juhtimiskogemus ja põhjalik teadmistepagas sardsüsteemidest.